НАСЛЕДНИЦИ НА ТОДОР МИНКОВ - СЕДМИЦА НА ОТВОРЕНАТА КЛАСНА СТАЯ Избрана

НАСЛЕДНИЦИ НА ТОДОР МИНКОВ - СЕДМИЦА НА ОТВОРЕНАТА КЛАСНА СТАЯ

Училищната общност на 20. Иновативно основно училище "Тодор Минков" ще отбележи  188 години от рождението на своя патрон под надслов НАСЛЕДНИЦИ НА ТОДОР МИНКОВ в седмицата на Отворената класна стая от 15. до 19. януари. Инициативата е продължение на Открития урок:ТОДОР МИНКОВ - ГЕРОИЧНА ЛИЧНОСТ В ГЕРОИЧНО ВРЕМЕ, изнесен от ученици, учители и родители на тържестваото по случай 110 години от създаването на училището. Каним всички родители и граждани да споделят с нас постиженията на екипа на училището. Моля, спазвайте разписанието на часовете! 

Дата

час/кабинет

Име,  Фамилия на учителя

Предмет/клас

Тема

15.01.2018г

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:10-15:50             26 кабинет

Снежана Недкова

ФУЧ-БЕЛ / 6. г

"От прозореца на моята стая"  /творческо съчинение/

12:20-13:00       

 16 кабинет

Силвия Милчева

ЧО / 3. в

Апостоли на свободата

18:35-19:15         ФВС

Силвия Киневска

ФВС /6. в

Похвати в баскетбола

14:20-15:00
ТТ3

Васил Ангелов

ИТ / 6. в

Анимации с Power Point

10:50-11:30      

15 кабинет

Стефка Недялкова

математика /3. б

Умножение на сбор с число

13:30-14:10           25 кабинет

Калина Димитрова

ЧП / 6.е

Химични реакции

8:15-8:50                1 кабинет

Цецка Цекова

музика / 2. а

Какво научихме за музиката от първия срок

14:20 - 15:00
14 кабинет

Пенка Димова

френски език / 3. а

Le chatean de Ratafia

14:00-14:35
11 кабинет

Теодора Пипилева

немски език / 1. б

На пазар

14:20-15:00
18 кабинет

Христиан Кунчев

ЗПИИ /3.г

Монотипия

7:45-8:25
ФВС

Вяра Петрова

ФВС / 4. а

Гимнастика

17:50-18:30
26 кабинет

Иванка Стоянова

математика / 6. д

Рационални числа

13:30-14:10
26 кабинет

Денчо Данчев

история/ 6.д

Завладяване на България от Византия

11:10- 11:50                                   ТТ1

Величка Аргирова

немски език / 5 сборна

Преговор-граматика и думи

11:10- 11:50                                  ТТ3

Марияна Карагьозова

немски език / 5 сборна

Преговор-граматика и думи

15:10-15:50

Христинка Консулова

Физика/7г

Физични явления

15:10-16:45

Янко Янев

ФВС / 2. а

Щафетни игри

 

16.01.2018г.

8:30-9:10
24 кабинет

Даниела Койчева

БЕЛ / 4. б

Прилагателно име

 

17:00-17:40
25 кабинет

Татяна Енева

БЕЛ / 6. г

Бъдещо време в миналото

 

14:55-15:30
10 кабинет

Ива Иванова

ИИ / 1. а

Зимна картина

 

8:30-9:10
23 кабинет

Николина Игнатова

БЕЛ / 4. а

Дедал и Икар

 

13:30-14:10
23 кабинет

Валентина Тасева

биология/7.в

Тип мешести

 

9:20-10:00
26 кабинет

Ваня Иванова

ЧО/4.г

Христянска България

 

13:15-13:50
13 кабинет

Галя Христова

НЕ/ 1.г

Плодове и зеленчуци

 

12:40 -13:20

19 кабинет

Надежда Димитрова

5.д-  сборна

Изкуства- Барок

 

17.01.2018г.

7:45-8:25
21 кабинет

Росица Нецова

ИИ  / 5. б

Икономиката на света

 

8:15-8:50
3 кабинет

Лилия Миткова

БЕЛ  / 2. в

Съчинявам приказка по дадено начало

 

9:55-10:30
4 кабинет

Спаска Ангелкова

БЕЛ / 2. г

Чунга - чанга

 

14:15-14:50
2 кабинет

Диана Фортунова

математика / 2. б

Умножение с 2

 

9:00-9:40
15 кабинет

Йоана Абаджиева

БЕЛ / 3. б

Бъдеще време на глагола

 

15:10-15:50
21 кабинет

Мариана Балинова

БЕЛ / 7. а

Фразеологични славосъчетания

 

15:10-15:50
8 кабинет

Кремена Пенчева

ИТ / 7. д

Презентации

 

8:30-9:10
ФВС

Славчо Хардалиев

ФВС /4.в

Подвижни игри

 

8:30-9:10
ТТ3

Костадин Каякчиев

ИТ / 5. д

Рисуване със свободна ръка

 

7:45-8:25
ТТ1

Иванка  Бакалова

 Изобраз. изкуство/5.г

Египетско изкуство

 

13:30- 14:10
ФВС

Лучиян Стоичков

ФВС /7.б

Гимнастика

 

13:30-14:05
1 кабинет

Радост Иванова

БЕЛ / 2. а

Род на съществителното име

 

14:20-14:50
7 кабинет

Нели Бачева

БЕЛ / 6. а

Театърът- спасение от делника и колективното преживяване на мечтата за свобода

 

9:20-10:00

Петьо Иванов

история -5.в

Персийска империя

 

9:00- 9:40

18 кабинет

Елза Методиева

музика / 3.г

„ Мечти”/такт, размер/

 

9:55 – 10:30

2 кабинет

Габриела Събева

немски език /2.б

Коледни празници

 

18.01.2018г

7:45-8:25
19 кабинет

Бистра Баирова

математика/5.г

Събиране на десетични дроби

 

7:45-8:25
24 кабинет

Руска Тошева

религия / 4. б

Притчата за талантите

 

8:15-8:50
10 кабинет

Мария Илиева

френски ез. / 1. а

L'histoire de l'alphabet

 

9:00-9:40
18 кабинет

Гинка Йорданова

математика / 3 .г

Образност в текстовата задача

 

8:15-8:50
3 кабинет

Михаела Танева

немски ез. / 2. в

Wir  spielen Theater

 

14:20-15:00
25 кабинет

Христинка Консулова

математика / 7. а

Текстови задачи

 

8;30-9:10
25 кабинет

Иванка Томова

БЕЛ. / 4. в

Състав на думата

 

9:00:9:40
15 кабинет

Мария Чипева

немски ез. / 3. б

Flohmarkt

 

11:50-12:30
5 кабинет

Василка Петрова

немски ез./ 5 клас ГРУПИ

Урок по немски

 

11:55 -12:35

ТТ3

Емилия Коцева

френски език/5.а

Paris- ville lumiere

 

14:20- 15:50

 7 кабинет

Десислава  Петкова

 Herr Kastner

немски език / 5 сборна

Приятелството

 

13:30- 14:10

5 кабинет

Светлана Кантурска 

 немски език/ 6.г

Тревопасни животни

/обобщение

 

14:20 – 15:00

14 кабинет

Янка Каунджиева

ЧО/ 3.а

Българският град  през   XІX

век

 

               

19.01.2018г

07:45

5 кабинет

Иво Войнов

БЕЛ/5б

Фолклорната балада-ценностната система на патриархалната общност

 

09:30
10 кабинет

Антоанета Балова

1. А

Празник на буквата

 

10:00
11 кабинет

Галя Велкова

1. Б

Празник на буквите

 

10:30
12 кабинет

Аксиния Казакова

1. В

Празник на буквите

 

11:00
13 кабинет

Анета Русева

1. Г

Празник на буквите

             

 

 

 

 

 

 

нагоре

Актуално

Информация

Контакти

  ул. "Княз Борис I" № 27
     гр. София, 1463

  02/ 9521304

  0879121492

  ou20sofia@abv.bg

  Facebook страница

Google Maps